Fiskarkveld 2021
27. oktober 2021 samlet vi 116 deltakere til Fiskarkveld på Atlanterhavsparken Akvarium og Vitensenter. Hovedmålet med samlingen var å skape en møteplass der fiskere og ansatte i rederiene, på tvers av ulike typer fiskeri og stillinger, kan møtes uformelt og med faglig innhold.

Det var god stemning da vi 27. oktober møttes til Fiskarkveld på Atlanterhavsparken Ålesund - Det Norske Akvariet. Arrangører var NCE Blue Legasea, Marint Kompetansesenter, Surofi, Norges Sildesalgslag, Møre og Romsdal Fiskarlag og Fiskebåt Vest.
Vi ønsker å takke alle som deltok og gjorde kvelden magisk. Filmskaper Rolf H. Skjong hos Fuglefjellet har foreviget stemningen fra Fiskarkveld 2021 med en kortfilmen sammen med flotte representanter fra fiskerinæringen: Natalie Hagemann, Kristine Dorthea Hareide, Alexander Kornelius Slinning, Johanne Davik Nogva, Markus Hansen og Hans Roaldsnes.