Go to aakp.no
A PROGRAM IN

Vitafoods Europe - møt oss og våre medlemmer

Konferanse NCE Blue Legasea er tilstede på Vitafoods Europe. Våre medlemmer Arctic Bioscience, Aker Biomarine, Epax Norway, GC Rieber Vivomega, Pharma Marine, Rimfrost, Zooca og KD Nutra har også egne stands på messen og kan treffes der.

Organizer: Vitafoods Europe
Date:
Place: Geneve, Sveits, Palexpo Exhibition Hall
Vitafoods.JPG


Sammen med 25000 eksperter fra nutraceutical industrien er NCE Blue Legasea tilstede på Vitafoods Europe. Denne årlige konferansen samler hele verdikjeden fra råstoff til ferdig produkt og har mer enn 1250 utstillere. I tillegg holdes flere konferanser og nettverks arrangement for å øke samarbeid, bygge nettverk og få siste nytt innenfor helse- og ernæringsindustrien.

Konferansen arrangeres som en hybrid konferanse og man kan også delta på flere online arrangement. Sjekk ut Vitafoods Europe